Złoty Dolny Śląsk

Front side Sky Tower Złoty Dolny ŚląskBack side of Sky Tower Złoty Dolny Śląsk
Front side Sky Tower Złoty Dolny ŚląskBack side of Sky Tower Złoty Dolny Śląsk
ADDRESS:

ul. Powstańców Śląskich 95,

53-332 Wrocław

tel. (71) 738 31 11,

www.skytower.pl

Sky Tower

Sky Tower

Medale do nabycia w Punkcie Widokowym na 49 piętrze!

 

Sky Tower został stworzony, by zachwycać i zapewniać mieszkańcom możliwie najwyższy komfort.

Jest pionierem, który odważnie wytycza nowy kierunek. Nowoczesny, doskonale wyposażony stał się symbolem nowego, dynamicznego Wrocławia - miasta, które odgrywa coraz większą rolę w Europie. Z okien jego apartamentów rozpościera się wspaniały widok na tętniącą życiem aglomerację.

 

Znakomite położenie sprawia, że dla wybranych stanie się domem, a dla wielu – punktem orientacyjnym i miejscem spotkań. Reprezentuje to, co najcenniejsze w mieszkańcach stolicy Dolnego Śląska: otwartość, energię i ambicję.

Jest miejscem, w którym biznes i handel łączą się z codziennym życiem na najwyższym poziomie.   Dla jego mieszkańców będzie nie tylko dobrym adresem i inwestycją, ale przede wszystkim wygodnym i komfortowym domem, do którego zawsze chce się wracać.   Takiej inwestycji w Polsce jeszcze nie było. 212 metrów oraz 50 pięter zapewnią kompleksowi Sky Tower tytuł najwyższego budynku mieszkalno-biurowego w Polsce.  

Luksusowe apartamenty, funkcjonalne biura, nowoczesna galeria handlowa i rozbudowane centrum usługowo-rekreacyjne. Wszystko to sprawia, że życie w Sky Tower nabierze nowego smaku, a określenie „miasto w mieście" zyska inny, nieznany dotąd wymiar.

 

Jedną z atrakcji podkreślających wyjątkowość SKY TOWER, jest usytuowany na 49 piętrze drapacza chmur punkt widokowy.

Dostęp do niego będą mieli między innymi Klienci Galerii Handlowej SKY TOWER. Niezwykłe widoki, roztaczające się z wysokości ok. 200 metrów z pewnością staną się magnesem przyciągającym w to miejsce tysiące osób.

 


Response time: 0.076098918914795