Złote Pomorskie

Front side Ocean Park Władysławowo Złote PomorskieBack side of Ocean Park Władysławowo Złote Pomorskie
ADDRESS:

ul. Żwirowa 13,

84-120 Władysławowo

tel. 606 422 994, 606 695 125

www.oceanpark.pl

Ocean Park Władysławowo

Ocean Park Władysławowo

Medale do nabycia w salonie gier!


Czy miałeś kiedyś okazję poczuć się jak na dnie oceanu? Spacerować tuż obok rekinów, orek czy wielorybów? Teraz to możliwe! W Ocen Parku nie tylko mamy okazję spotkać się z zwierzętami morskimi wykonanymi w skali 1;1 w tym największym na świecie 34 metrowym płetwalem błękitnym ale również dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o ich podwodnym życiu. 20 hektarów ścieżek pełnych atrakcji; Wodospad, Żywe rekiny i ryby tropikalne,  wioska rybacka, mini plaża, salon gier, ryby rzeźbione  z drewna, lego chatka , ogniska i wiele innych! Poza ciekawą ekspozycją oraz programem edukacyjnym, Ocean Parku oferuje niesamowitą zabawę na największym bezpłatnym placu zabaw w województwie pomorskim, dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa coś niesamowitego, tylko u nas, każdy może porozmawiać z „wygadanym wielorybkiem” – Pierwsze w Polsce interaktywne show, gdzie wieloryby naprawdę gadają ! Ocean Park to mnóstwo  niesamowitej zabawy w jednym miejscu.


Ocean Park to nie tylko zabawa. Dzięki zgromadzeniu 
w jednym miejscu unikalnych mieszkańców głębin morskich, wizyta w Parku w łatwy i przyjemny sposób wzbogaci uczniów o informacje dotyczące okazów żyjących w wodach naszej planety.
 
Przesłaniem Ocean Parku jest szeroka edukacja przybliżająca warunki życia stworzeń morskich. Równie ważnym elementem jest zwrócenie uwagi zwiedzającym na zagrożenia, jakie są udziałem ludzi, zmierzające do unicestwiania coraz większej ilości gatunków zwierząt morskich i oceanicznych.
 
Naszym zadaniem jest podnoszenie świadomości ekologicznej, uwrażliwienie na pojawiające się problemy i próba zaangażowania jak największej ilości uczniów w dzieło niesienia pomocy otaczającemu nas światu. Chcemy wspólnie dbać o to, aby tak wspaniałe zwierzęta, jak te prezentowane w Ocean Parku, nie zniknęły na zawsze z naszej planety.

Wycieczki zorganizowane odwiedzające Ocean Park są objęte szczególną opieką. Oprócz preferencyjnych warunków
w zakupie biletu wstępu, oferujemy uczestnikom opiekę przewodnika, który w ciekawy i zajmujący sposób przybliży wszystkie najciekawsze informacje o prezentowanych zwierzętach.
Nasz Interaktywny show czyli rozmowę z wielorybkiem przygotowujemy indywidualnie dla całej grupy, dzieci się nie wstydzą a zabawa przy tym jest niesamowita !

Response time: 0.058272123336792