Złote Małopolskie

Front side Schronisko PTTK na Turbaczu w Gorcach Złote MałopolskieBack side of Schronisko PTTK na Turbaczu w Gorcach Złote Małopolskie
ADDRESS:

ul. Kowaniec 1,
34-400, Nowy Targ
skr. pocztowa 102
tel/fax: +48 (18) 266-77-80
www.turbacz.net

Schronisko PTTK na Turbaczu w Gorcach

Schronisko PTTK na Turbaczu w Gorcach

Medale do nabycia w schronisku!

Atutem schroniska jest lokalizacja: wśród urokliwych lasów bukowo-świerkowych, tuż obok centralnego skrzyżowania szlaków górskich w Gorcach, prowadzących m.in. na Kudłoń, Gorc, Stare Wierchy, do Koninek, Niedźwiedzia, Nowego Targu czy Rabki. Łatwo stąd poznawać walory parku gorczańskiego, jego florę i faunę. Jesteśmy dostępni dla turystów uprawiających turystykę rekreacyjną, pieszą, górską, rowerową i konną. Znajdują się tam niepowtarzalne warunki do wypoczynku dla miłośników gór, spędzenia wczasów rodzinnych, obozów pobytowych dla dzieci i młodzieży, organizowania zjazdów, sympozjów i szkoleń.
Bazą noclegową jest 110 miejsc w pokojach 2-3-4 i wieloosobowych, a także apartament 3-pokojowy z kompletnym wyposażeniem - kuchnią, łazienką i salonem. W schronisku czynna jest restauracja serwująca pełne wyżywienie (w tym wyśmienite dania kuchni regionalnej), jadalnia dostępna dla turystów, a także kawiarnia. Nastrój schroniska podkreśla klimatyczna Sala Kominkowa.

Response time: 0.099874019622803