Złote Śląskie

Front side Zatorland - Kraina Bajek i Św. Mikołaja w Zatorze Złote ŚląskieBack side of Zatorland - Kraina Bajek i Św. Mikołaja w Zatorze Złote Śląskie
ADDRESS:

ul. Parkowa 8,
32-640 Zator
tel. 667 979 220
www.parkmikolaja.pl

Zatorland - Kraina Bajek i Św. Mikołaja w Zatorze

Medale do nabycia przy wejsciu!

 

W sezonie zimowym, kiedy Dinozatorland - Park Ruchomych Dinozaurów jest zamknięty, swoje podwoje otwiera Park Św. Mikołaja w Krainie Bajek. Ta magiczna kraina, którą oświetla 3 mln światełek, może poszczycić się takimi atrakcjami jak parada bajkowych postaci czy gigantyczna choinka ledowa o wysokości 10 metrów. Zapraszamy już od 28 listopada 2015r. 


W parku spotkać można przyjaciela św. Mikołaja - Dziadka Mroza, który wraz ze swoja wnuczka Śnieżynką odwiedzają Mikołaja corocznie, przybywając po najsmaczniejsze karpie, z których słynie miasteczko Zator.

 
Każdy gość ma też możliwość osobistego spotkania i rozmowy ze Świętym Mikołajem. W parku znajduje się także Kino 360 3D, w którym gość nie jest tylko biernym widzem, ale staje się żywym uczestnikiem świata prezentowanego w filmie. Jedyne takie kino w Polsce, gdzie ekrany otaczają widza z wszystkich stron.

 

W ramach seansu proponujemy Państwu "BEE MUSICAL czyli pszczółki rozrabiają" - to kino efektów, gra kolorów i dźwięku w trójwymiarze. Projekcji towarzyszą efekty specjalne, zapach miodu i kwiatów. Film przeznaczony jest dla starszych i młodszych - dziadków z wnukami i rodziców z dziećmi.

Zapraszamy także na lodowisko całoroczne połączone z wypożyczalnią, zaopatrzoną w 110 par łyżew we wszystkich rozmiarach.
UWAGA: Wypożyczalnia bezpłatna. 

Syntetyczna tafla o powierzchni 200 metrów kwadratowych mieści jednorazowo około 30 osób. Specjalna nawierzchnia, z której wykonane jest lodowisko niewiele różni się od zwykłej ślizgawki i umożliwia korzystanie z niej o każdej porze roku.

 

Elfy św. Mikołaja zapraszają wszystkich do uczestnictwa w organizowanych przez nie warsztatach. W trakcie zajęć możecie nauczyć się przygotować skarpetę na prezenty.Po zakończeniu warsztatów każdy uczestnik otrzymuje "Certyfikat pomocnika Św. Mikołaja".

Uwaga! Warsztaty przeznaczone są wyłącznie dla grup zorganizowanych i wymagają wcześniejszej rezerwacji. 

 

Główną atrakcją jest Bajkowa Parada, ulubione postaci bajkowe wędrują zaczarowaną ścieżką. 

Można się do nich przytulić, podać im rękę lub zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
Codziennie o godzinie 13:30, w weekendy o godz. 16:00 

 

Nowością tego roku jest Diabelski Młyn, zachęcamy wszystkich naszych gości do skorzystania z tej atrakcji na Parku Św.Mikołaja. Czeka Was całodzienna zabawa!

Response time: 0.070333003997803