Złote Śląskie

Front side Hotel&Spa Kocierz  750m n.p.m. Złote ŚląskieBack side of Hotel&Spa Kocierz  750m n.p.m. Złote Śląskie
ADDRESS:

Targanice ul. Beskidzka 206,
34 – 120 Andrychów
tel. (33) 875 06 00
www.kocierz.pl

Hotel&Spa Kocierz 750m n.p.m.

Hotel&Spa Kocierz  750m n.p.m.

Medale do nabycia przy wejściu do recepcji hotelu!


„Kocierz” Hotel & SPA położony jest w malowniczej scenerii Parku Krajobrazowego Beskidu Małego, na szczycie przełęczy (750m n.p.m.). Z jego okien roztacza się niezapomniany widok na górską panoramę. Obiekt w oryginalny sposób łączy nowoczesność i regionalną tradycję. Stylowy hotel, sale restauracyjne, obszerne centrum konferencyjne oraz ekskluzywne i okazałe SPA z krytym basenem tworzą imponujący kompl eks. To idealne miejsce dla osób spragnionych bliskiego kontaktu z naturą, które nie chcą wyrzekać się wygody, doskonałej kuchni i profesjonalnej obsługi.

Atutem ośrodka jest jego doskonała lokalizacja i bardzo łatwy dojazd 15 km od Żywca, 15 km od Wadowic, 29 km od Oświęcimia, 66 km od Krakowa, 72 km od Katowic oraz bliskość granicy ze Słowacją i Czechami.

Przestronne i wygodne pokoje hotelowe (90 pokoi, 245 miejsc hotelowych) tworzą idealne warunki do wypoczynku, relaksu lub pracy. Na regionalne uczty zaprasza drewniana, góralska „Karczma na Kocierzu”. Na rozległym tarasie widokowym można podziwiać piękne krajobrazy i odkrywać smaki menu skomponowanego w oparciu o specjalności miejscowej kuchni. Klub nocny K2, w piwnicznych wnętrzach hotelu, to doskonałe miejsce na relaks przy drinku i taneczne szaleństwo ze znajomymi. Największa, klimatyzowana sala konferencyjno - balowa może pomieścić do 250 osób, a nowoczesne i profesjonalne zaplecze techniczne pozwala na organizację szkoleń, sympozjów, imprez firmowych oraz przyjęć weselnych. Mniejsza sala restauracyjno – szkoleniowa to utrzymana we włoskim stylu „Villa Lamus” „Kocierz” Hotel & SPA to także centrum odnowy biologicznej i ośrodek kosmetyczno-pielęgnacyjny oferujący zabiegi upiększające ciało oraz wzmacniające organizm. Na zwolenników aktywnego wypoczynku czeka tu basen, odkryte korty tenisowe, wyciągi narciarskie oraz piękne szlaki spacerowe i trasy rowerowe, a w niedługi czasie naturalny Aquapark.

Pobyt w „Kocierz” Hotel & SPA to gwarancja udanego wypoczynku. „Kocierz” bliżej nieba

Response time: 0.075088024139404