Złote Śląskie

Front side Zatorland - Park Bajek i Wodnych Stworzeń w Zatorze Złote ŚląskieBack side of Zatorland - Park Bajek i Wodnych Stworzeń w Zatorze Złote Śląskie
ADDRESS:

ul. Parkowa 7,

32 – 640 Zator

667 979 220

rezerwacje: 601 858 851

www.parkbajek.eu

Zatorland - Park Bajek i Wodnych Stworzeń w Zatorze

Medale do nabycia w automatach.

Nasz park jest pierwszym w południowej Polsce, tematycznie poświęconym faunie mórz i oceanów. Można zobaczyć tutaj naturalnej wielkości makiety stworzeń morskich. Park stanowi nie lada gratkę dla pasjonatów tego tematu, gdyż niektóre z okazów mierzą nawet 7 metrów. Wędrować można pośród takich ryb jak: sandacz biały, ryba piła, rekin, ryba miecz, szczupak północny, dorsz atlantycki. Gady morskie reprezentuje żółw skórzasty. Ssaki to: delfin butelkowy, foka szara, mors, lew morski i manat. Postaraliśmy się aby okazy znalazły się w ich naturalnym otoczeniu.

Nasz park to nie tylko edukacja i zabawa. Pod okiem animatorów na "Niezapomnianym placu zabaw" można miło spędzić czas niezależnie od pogody, gdyż jego część jest zadaszona. Każdy kto się zmęczy atrakcjami, może złapać oddech w "tawernie", a na pamiątkę pobytu dokonać zakupu w sklepiku.

 

Z Parkiem Stworzeń Wodnych sąsiaduje PARK BAJEK, gdzie na zaczarowanych ścieżkach można spotkać np. Kota w Butach, Brzydkie Kaczątko, Królewnę Śnieżkę wraz z siedmioma krasnoludkami, Calineczkę, Czerwonego Kapturka i wiele innych. Udostępniamy dla zwiedzających dom św. Mikołaja. Jest on niestety obecnie niezamieszkały, ale Mikołaj powróci do nas na zimę. Zmęczeni natłokiem wrażeń możecie odpocząć i zjeść smaczny posiłek w tutejszej stylowej karczmie - River Park.

Response time: 0.065943002700806